понеділок, 04 лютого 2013 09:40

Дебютний автогол Роналду, третя втрата очок "Барселоною": результати 22-го туру Примери
8

"Барселона" втретє з початку сезону втратила очки в чемпіонаті Іспанії з футболу. Як повідомляє Reuters, в матчі 22-го туру увечері 3 лютого каталонська команда в гостях зіграла внічию 1:1 з "Валенсією".

Рахунок у матчі відкрила "Валенсія" після точного удару Евера Банеги на 33-й хвилині. "Барселона" відновила рівність шість хвилин потому, коли Ліонель Мессі реалізував пенальті. Забитий гол став для Мессі 34-м у поточному розіграші чемпіонату Іспанії.

Нічия в останньому матчі стала для "Барселони" другою з початку чемпіонату, до цього каталонці завершували нічиєю матч сьомого туру з мадридським "Реалом" у жовтні. У "Барселони" також є одна поразка (19 січня від клубу "Реал Сосьєдад"), інші 19 матчів каталонська команда виграла.

Найближчий переслідувач "Барселони" в турнірній таблиці, мадридський "Атлетико", в неділю на своєму полі з рахунком 1:0 обіграв "Бетис". Єдиний гол у матчі забив Дієго Коста.

Форвард "Реала" Кріштіану Роналду забив свій перший автогол в кар'єрі, в результаті чого мадридська команда програла аутсайдеру чемпіонату Іспанії "Гранаді".

Матч на стадіоні "Лос-Карменес" в Гранаді закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів поля. На 22-й хвилині зустрічі Роналду зрізав м'яч головою з гострого кута, пославши м'яч у свої ворота. Відігратися підопічні Жозе Моурінью так і не змогли.

Роналду забив у поточному сезоні чемпіонату Іспанії 21 гол. З початку розіграшу мадридський "Реал" програв п'ять ігор, чотири звів унічию і 13 виграв.

Після 22 турів "Барселона" лідирує з 59 очками, в "Атлетико" на дев'ять очок менше. Трійку лідерів замикає мадридський "Реал" з 43 очками, відзначає "Лента".

Чемпіонат Іспанії

22-й тур

Малага - Сарагоса 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - 13 Поштіга, 1:1 - 23, пенальті Іско.

Вилучення: Хосе Марі, 90 (Сарагоса).

Севілья - Райо Вальєкано 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 45 Ракітіч, 1:1 - 51, пенальті Домінгес, 2:1 - 54 Негредо.

Вилучення: Ракітіч, 90 (Севілья).

Валенсія - Барселона 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 33 Банега, 1:1 - 39, пенальті Мессі.

Валенсія - Гуаіта, Жоау Перейра, Рамі, Р. Кошта, А. Сіссоко, Тіно Коста, Руїс, Бернат (П'ятті, 70), Банега (Каналес, 64), Гуардадо (Жонас, 86), Сольдадо.

Барселона - Вальдес, Дані Алвес, Піке, Маскерано (Пуйоль, 55), Альба, Бускетс, Хаві (Алькантара, 90), Фабрегас (Вілья, 72), Педро, Мессі, Іньєста.

Попередження: Маскерано (23), А. Сіссоко (40), Сольдадо (47), Гуардадо (76).

Реал Сосьєдад - Мальорка 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - 55 Кастро, 2:0 - 70 Вела, 3:0 - 88 Іфран.

Вилучення: Хаві Маркес, 29 (Мальорка).

Атлетико - Бетис 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 61 Коста.

Вальядолід - Атлетик 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 8 Герра, 2:0 - 15 Буено, 2:1 - 22 Де Маркос, 2:2 - 50 Сусаета.

Осасуна - Сельта 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 55 Арментерос.

Хетафе - Депортиво 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 12, пенальті Піцці, 1:1 - 25, пенальті Д. Кастро, 2:1 - 81 А. Васкес, 3:1 - 84 Колунга.

Вилучення: Мойя, 10 (Хетафе), Агіляр, 70 (Депортиво).

Еспаньол - Леванте 3:2 (1:0, 2:2)

Голи: 1:0 - 42, автогол Іборра, 1:1 - 47 Р. Гарсія, 2:1 - 67 Стуані, 3:1 - 69 Серхіо Гарсія, 3:2 - 87 Мартінс.

Гранада - Реал Мадрид 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 22, автогол Роналду.

Реал Мадрид - Дієго Лопес, Арбелоа, Варан, Рамос, Коентрау (Марсело, 65), Хедіра (Бензема, 46), Алонсо, Модріч, Ді Марія, Роналду, Ігуаїн (Кальєхон, 46).

Зараз ви читаєте новину «Дебютний автогол Роналду, третя втрата очок "Барселоною": результати 22-го туру Примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua