неділя, 21 лютого 2021 17:12

Дебютант виграв четверту гонку чемпіонату світу

Стурла Лагрейд став відкриттям сезону. Фото Global Look Press

У словенській Поклюці в заключній гонці чемпіонату світу з біатлону сезону-2020/2021 відбувся чоловічий масстарт.

Україну представляв Артем Прима, який фінішував на 21-у місці. У нього – 5 промахів.

Перемогу здобув норвежець Стурла Лагрейд, другим став його співвітчизник Йоганнес Дале. Трійку замкнув француз Кантан Фійон-Має.

Це вже четверта перемога на чемпіонаті світу для 24-річного Лагрейда.

Сьогодні також пройшов масовий старт у жінок. Найкраща з українок Олена Підгрушна фінішувала 12-ою.

Зараз ви читаєте новину «Дебютант виграв четверту гонку чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua