неділя, 11 липня 2021 10:28

Дебютант "Динамо" врятував нічию в матчі з "Серветтом"

Ілля Шкурін забив у дебютному матчі. Фото: "Динамо"

Вчора, 10 липня, київське "Динамо" провело перший спаринг на другому зборі в Швейцарії з командою "Серветт".

Матч відбувся в Женеві і закінчився внічию - 1:1. Кияни пропустили гол в першому таймі, а відігралися на 85-ій хвилині. Відзначився новачок команди білорус Ілля Шкурін. Він замкнув головою навіс Володимира Тимчика.

"Динамо" - Бойко - Кенджьора, Бражко (Дубінчак 46), Сирота (Шабанов 75), Сідклей (Тимчик 46) - Андрієвський (Коробенко 78), Шепелев (Гармаш 46), Буяльський (Шкурін 75) - Родрігеш (Де Пена 46) , Антюх (Леднєв 66) - Супряга (Кулач 66).

"Серветт" став бронзовим призером чемпіонату Швейцарії.

"Динамо" на першому зборі зіграло внічию з "Базелем" (4:4), "Лозанною" (1:1) і "Люцерном" (3:3), а також обіграло "Дівонн" (5:0).

Зараз ви читаєте новину «Дебютант "Динамо" врятував нічию в матчі з "Серветтом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua