неділя, 14 жовтня 2007 17:51

Давиденко втретє переміг на Кубку Кремля

Слідом за своєю співвітчизницею Оленою Дементьєвою росіянин Микола Давиденко переміг на тенісному турнірі Кубок Кремля. Фінальний поєдинок проти Поля-Анрі Матьє Давиденко грав з травмованим зап"ястям.

Поєдинок тривав майже три години. У наднапруженій боротьбі росіянин виграв перший сет 7:5. Однак перемога у другій партії далася Миколі ще важче. Справа дійшла до тайбрейку, де він переміг 11:9. Тож, 7:5, 7:6 і Давиденко захистив свій титул, виграний минулого року. Ця перемога на московському турнірі стала третьою для нього.

Зараз ви читаєте новину «Давиденко втретє переміг на Кубку Кремля». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua