понеділок, 16 червня 2008 09:26

Давиденко переміг на турнірі у Варшаві

Четвертий номер світового тенісного рейтингу росіянин Ніколай Давиденко виграв третій турнір в нинішньому сезоні і 14-ий в кар"єрі.

У фіналі турніру Orange Open у Варшаві російський спортсмен обіграв торішнього чемпіона іспанця Томмі Робредо в двох сетах. Підсумковий рахунок матчу - 6:3, 6:3 на користь Давиденко. Для перемоги росіянинові потрібно було провести на корті одну годину і 35 хвилин, повідомляє Lenta.Ru.

Нагадаємо, що в ході турніру Давиденко вибив з боротьби уругвайця Пабло Куеваса, чеха Іржі Ванека, росіянина Євгенія Корольова та італійця Фабіо Фоньїні.

Раніше в нинішньому сезоні Давиденко виграв турнір серії "Мастерс" в Маямі та змагання в австрійському Пертшасі. Крім того, він грав у фіналі турніру в Ешторілі проти швейцарця Роже Федерера, але не зміг закінчити матч через травму.

Зараз ви читаєте новину «Давиденко переміг на турнірі у Варшаві ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua