понеділок, 29 жовтня 2012 13:45

ЦСКА вийшов на перше місце в Росії: результати матчів 13-го туру

Махачкалинський "Анжі" програв "Рубіну" з Казані з рахунком 1:2 і опустився на друге місце в чемпіонаті Росії з футболу, пропустивши вперед ЦСКА. Про це повідомляється на офіційному сайті прем'єр-ліги.

Рахунок у матчі на 5-й хвилині відкрив Олег Кузьмін, проте вже на 10-й "Анжі" відігрався зусиллями Ласіна Траоре. Вирішальний м'яч у складі "Рубіна" провів на 21-й хвилині Алан Касаєв.

Армійці раніше 28 жовтня здобули виїзну перемогу над "Тереком" - 2:1. Рахунок відкрили господарі - на 8-й хвилині відзначився Айлтон. Але голи Кейсуке Хонди (на 27-й хвилині) і Понтуса Вернблума (на 87-й) принесли перемогу гостям.

У першому матчі ігрового дня московське "Динамо" здобуло перемогу над "Крильями Совєтов" - 1:0. Переможний м'яч забив Олександр Кокорін, повідомляє "Лента".

Прем'єр-ліга

13-й тур

Динамо - Крилья Совєтов 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 13 Кокорін.

Терек - ЦСКА 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 8 Аїлтон, 1:1 - 25 Хонда, 1:2 - 88 Вернблум.

ЦСКА - Акінфєєв, Маріо Фернандес, В. Березуцький, Ігнашевич, Щенніков, Ельм, Вернблум, Тошич (Секу, 90), Хонда, Цауня, Муса.

Рубін - Анжі 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 5 Кузьмін, 1:1 - 10 Траоре, 2:1 - 19 Касаєв.

Рубін - Рижиков, Ансальді, Боккетті, Кузьмін, В.Кальошин, Шаронов, Орбаіс (Торі, 35), Касаєв (Дядюн, 85), Натхо, Караденіз, Рондон.

Анжі - Габулов, Тагірбеков (Лахіялов, 46), Ж.Карлос, Самба, Жирков, Агаларов, Шатов, Карсела-Гонсалес, Буссуфа (Смолов, 79), Траоре, Ето'О.

Локомотив - Амкар 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 25 Пеєв, 1:1 - 37 Павлюченко, 1:2 - 90 Пікущак.

Локомотив - Крешич, Єщенко, Чорлука, Дюріца, Циглер, Тарасов (Оздоєв, 83), Глушаков, Самєдов, Павлюченко (Кайседо, 58), Н'Дойе.

Кубань - Ростов 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 77 Попов.

Спартак - Мордовія 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 42 Хурадо, 2:0 - 64 Білялетдінов.

Спартак - Ар. Ребров, Макєєв, Пареха, Інсаурральде, Д. Комбаров, Чельстрем, Каріока, Білялетдінов (Горбатенко, 84), Хурадо, Ананідзе (Еменіке, 66), Арі (Обухов, 76).

Волга НН – Краснодар 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 64 Бібілов, 1:1 - 78 Коман.

Аланія - Зеніт 2:3 (2:1, 0:2)

Голи: 0:1 - 13 В. Бистров, 1:1 - 34 Хозін, 2:1 - 44 Хозін, 2:2 - 70 Кержаков, 2:3 - 89 Кержаков.

Зеніт - Малафєєв, Анюков, Губочан, Ломбертс, Крішіто, Вітцель, Сємак (Л. Джорджевич, 66), Зирянов, В. Бистров (Бухаров, 88), Файзулін (Канунніков, 46), Кержаков.

Зараз ви читаєте новину «ЦСКА вийшов на перше місце в Росії: результати матчів 13-го туру ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua