середа, 04 серпня 2010 11:21

ЧС зі стрільби. Україна завоювала 5 медалей у 4-й день турніру

Вчора, 3 серпня, в Мюнхені (Німеччина) відбувся четвертий день чемпіонату і юніорської першості світу зі спортивної стрільби, в який збірна України завоювала 5 медалей.

Володарями срібла стали наші юніори у командній першості у стрільбі з пістолета (10 м), а також юніорська команда у стрільбі по рухомій мішені.

Володарями бронзових нагород стали в командній першості наші чоловічі команди в стрільбі з гвинтівки (50 м) і у стрільбі по рухомій мішені (10 м).

Єдиним призером в індивідуальній першості став Андрій Сокол, який показав третій результат серед юніорів у стрільбі з пістолета на дистанції 10 м.

Спортивна стрільба. Чемпіонат та першість світу. Мюнхен (Німеччина)