пʼятниця, 23 вересня 2011 09:30

ЧС з літнього біатлону. Збірна України фінішувала другою у змішаній естафеті

22 вересня, в Нове Мєсто (Чехія) стартував чемпіонат світу з літнього біатлону. Збірна Україна у складі Олени Підгрушної, Валі Семеренко, Андрія Дериземлі та Олександра Біланенка фінішувала другою у змішаній естафеті 2х6 + 2х7, 5 км, поступившись 9,8 секунди росіянам і випередивши на 44,2 секунди команду Словаччини, яка завоювала бронзу.

У змішаній естафеті у юніорів впевнено перемогли також росіяни. Словенці в боротьбі за срібло були швидше болгар на 29,1 секунди. Українці Юлія Джима, Ірина Варвінец, Іван Моравський та Олександр Дахно фінішували четвертими, програвши бронзовим призерам 7,5 секунди, а переможцям більше п'яти хвилин.

Літній біатлон. Чемпіонат та першість світу. Нове Мєсто (Чехія), 22 вересня

Змішана естафета. 2х6 + 2х7, 5 км, вісім вогневих рубежів

1. Росія - 1:10.53,6 (0 штрафних кіл + 14 дод. Патронів)

2. Україна - відставання 9,8 (1 +13)

3. Словаччина - + 54,0 (0 +16)

Результати українців на етапах

Перший етап. 6-а Олена Підгрушна - +1.05,1 (1 +5)

Другий етап. 2-а Валя Семеренко - +28,1 (0 +3)

Третій етап. 1-й Андрій Дериземля - ??0 (0 +4)

Четвертий етап. 2-й Олександр Біланенко - +9,8 (0 +1)

Юніори. Змішана естафета 2х6 + 2х7, 5 км, вісім вогневих рубежів

1. Росія - 1:13:37.9 (1 +16)

2. Словенія - + 4:28.5 (6 +19)

3. Болгарія - + 4:57.6 (4 +19)

4. Україна - + 5:05.1 (3 +13)

Результати юніорів на етапах

Перший етап. 4-та Юлія Джима - +1.02,1 (0 +3)

Другий етап. 4-та Ірина Варвінець - + 2.49,9 (2 +3)

Третій етап. 3-й Іван Моравський - + 4.14,4 (1 +4)

Четвертий етап. 4-й Олександр Дахно - + 5.05,1 (0 +3)

Зараз ви читаєте новину «ЧС з літнього біатлону. Збірна України фінішувала другою у змішаній естафеті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua