четвер, 18 квітня 2013 08:58

ЧС з хокею. Збірна України закинула сім шайб у ворота Литви

Збірна України утримує лідерство у турнірній таблиці ФОТО: isport.ua

17 квітня у Донецьку на арені "Дружба" пройшов третій змагальний день чемпіонат світу з хокею в I дивізіоні групи В.

Збірна України здобула третю переконливу перемогу, розгромивши команду Литви "всуху" з рахунком 7:0.

Українці не залишили своїм суперникам жодного шансу. Рахунок в матчі був відкритий на дев'ятій хвилині - відзначився нападник Олександр Торяник, а менш, ніж через три хвилини Артем Бондарєв подвоїв перевагу.

У другому періоді голами відзначилися Торяник (22-а хвилина), оформивши дубль, і Юрій Петранговський (28).

У заключній двадцятихвилинці свій внесок у розгром литовців внесли Олег Шафаренко і Василь Полоницький, обидва на 46-й хвилині з різницею у півхвилини. На останній хвилині зустрічі тренер литовців замінив воротаря на польового гравця, але забити шайбу престижу не вдалося. Остаточний рахунок у матчі встановив Андрій Міхнов, відправивши шайбу у порожні ворота суперників. Зазначимо, що українці більш, ніж у чотири рази перекидали своїх опонентів - 50 кидків проти 12.

В інших матчах ігрового дня збірна Румунії виграла у команди Естонії з рахунком 6:3, здобувши першу перемогу в турнірі, а Польща перемогла Нідерланди - 3:1.

Після трьох турів по три перемоги у збірних України та Польщі, але за кращою різницею забитих і пропущених шайб (+21) проти (+14) лідерство в турнірній таблиці зберегли українці.

Сьогодні, 18 квітня, відбудуться матчі: Польща - Естонія, Румунія - Литва, Нідерланди - Україна.

Естонія - РУМУНІЯ - 3:6 (1:2, 2:2, 0:2)

ПОЛЬЩА - Нідерланди - 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Турнірне становище команд

1. УКРАЇНА - 9 очок (3 перемоги / 0 поразок)

2. Польща - 9 очка (3/0)

3. Нідерланди - 6 (2/1)

4. Румунія - 3 (1/2)

5. Естонія - 0 (0/3)

6. Литва - 0 (0/3)

Зараз ви читаєте новину «ЧС з хокею. Збірна України закинула сім шайб у ворота Литви». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua