понеділок, 15 квітня 2013 08:17

Збірна України розгромила Румунію у першому матчі ЧС з хокею

Збірна України очолила турнірну таблицю після першого туру ФОТО: isport.ua

14 квітня у Донецьку на арені "Дружба" стартував чемпіонат світу з хокею в I дивізіоні групи В.

У турнірі беруть участь збірні України, Естонії, Литви, Голландії, Польщі та Румунії. Команди змагаються за місце в групі А. Збірна, яка посяде останнє місце, наступного року відправиться грати в II дивізіон.

Збірна України стартувала з розгромної перемоги над командою Румунії з рахунком 8:1 (1:0, 5:0, 2:1).

Українці відкрили рахунок на 3-й хвилині зустрічі - відзначився нападник Олег Тимченко. З цим рахунком команди і пішли на першу перерву. А далі шайби посипалися як з рогу достатку і все у ворота румунського голкіпера. Авторами голів стали: Гніденко (24-а хвилина), Міхнов (26), Благий (27), Побєдоносцев і Квітченко (обидва - на 34-й).

Після цього тренер румунської команди замінив голкіпера, проте це не допомогло уникнути поразки. Правда, зусиллями свого захисника Євгена Писаренка румунам вдалося закинути шайбу престижу на 41-й хвилині зустрічі. А потім українці ще двічі взяли ворота суперників - Матерухін на 44-й хвилині і остаточний рахунок у матчі встановив Благий (51), оформивши дубль.

В інших матчах ігрового дня Польща "всуху" розгромила Литву - 5:0, Нідерланди виграли в Естонії - 5:4.

Турнірну таблицю очолила збірна України, на другому місці поляки, на третьому голландці.

Сьогодні, 15 квітня, відбудуться матчі: Литва - Нідерланди, Румунія - Польща, Україна - Естонія.

Воротарі: Напненко 12/13 - Ружуй 29/35, Катріной 18/20

Нідерланди - Естонія - 5:4 (2:0, 2:3, 1:1)

Польща - Литва - 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

Турнірне становище команд

1. Україна - 3 очки (1 перемога / 0 поразок)

2. Польща - 3 очки (1/0)

3. Нідерланди - 3 (1/0)

4. Естонія - 0 (0/1)

5. Литва - 0 (0/1)

6. Румунія - 0 (0/1)

Зараз ви читаєте новину «Збірна України розгромила Румунію у першому матчі ЧС з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua