четвер, 23 серпня 2012 16:43

Цонга не пустив Стаховського у чвертьфінал турніру у Вінстон-Салемі

Матч переривався через дощ ФОТО: sportonline.ua

У ніч на 23 серпня, у Вінстон-Салемі (США) на турнірі АТР Winston-Salem Open на відкритих кортах (хард), з призовим фондом $ 553,125 завершилися матчі третього кола.

96-й номер світового рейтингу, 26-річний українець Сергій Стаховський, який пробився в основну сітку турніру через кваліфікацію, завершив свій виступ. Сергій у двох сетах поступився шостій ракетці світу, 27-річному французу Жо-Вілфрід Цонга з рахунком 6:7 (1), 4:6.

Матч, який переривався через дощ за рахунку 5:5 у першому сеті, тривав 1 годину 34 хвилини чистого ігрового часу. Стаховський реалізував один із трьох своїх брейк-пойнтів, а Цонга - 2 з 8. Українець двічі подав навиліт і один раз помилився на подачі, у француза 5 ейсів при відсутності подвійних помилок. Це була третя зустріч тенісистів між собою і третя перемога Жо-Вілфріда.

У чвертьфіналі Цонга зіграє проти шостого сіяного іспанця Марселя Гранольєрса, який за 2 години переграв Ернеста Гулбіса з Латвії - 4:6, 6:3, 6:2

Теніс. АТР. Winston-Salem Open. Вінстон-Салем (США). Відкриті корти (хард). Призовий фонд $ 553,125. 48 учасників.

Третє коло

Жо-Вілфрід Цонга (Франція, 1) - Сергій Стаховський (Україна, Q) - 7:6 (1), 6:4

Зараз ви читаєте новину «Цонга не пустив Стаховського у чвертьфінал турніру у Вінстон-Салемі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua