середа, 22 серпня 2012 12:30

Вінстон-Салем. Стаховський вийшов на Цонга

Сергій Стаховський обіграв 15-го сіяного з рахунком 6:2, 6:3 ФОТО: sport-express.ua

21 серпня у Вінстон-Салемі (США) на турнірі АТР Winston-Salem Open на відкритих кортах (хард), з призовим фондом $ 553,125 завершилися матчі другого кола.

26-річний українець Сергій Стаховський, який займає в світовому рейтингу 96-е місце вийшов до третього кола змагань, здобувши другу перемогу на турнірі, на цей раз над 37-ю ракеткою світу, 26-річним іспанцем Пабло Андухаром. Стаховський, який пробився в основну сітку змагань через кваліфікацію, у двох сетах обіграв 15-го сіяного Андухара з рахунком 6:2, 6:3.

Матч тривав 1 годину 12 хвилин. Сергій виконав 4 брейка і один раз не втримав свою подачу. На його рахунку 5 ейсів при трьох подвійних помилках, а Андухар двічі подав навиліт і 6 разів помилився на подачі. Між собою тенісисти грали вперше.

За вихід до чвертьфіналу змагань Стаховський зіграє проти шостої ракетки світу, лідера посіву в Вїнстон-Салемі, 27-річного француза Жо-Вілфріда Цонга.

Цонга вийшов до третього раунду змагань після перемоги над 24-річним бразильцем Томасом Белуччі, яка займає 40-е місце в рейтингу ATP, з рахунком 6:3, 7:6 (3).

Раніше Стаховський і Цонга зустрічалися двічі, але поки в активі українця перемоги відсутні.

Теніс. АТР. Winston-Salem Open. Вінстон-Салем (США). Відкриті корти (хард). Призовий фонд $ 553,125. 48 учасників.