четвер, 14 квітня 2011 14:59

"Чикаго Буллс" виграв регулярний чемпіонат НБА

У НБА завершився регулярний чемпіонат і визначилися всі пари плей-офф. Переможцем регулярного чемпіонату став клуб "Чикаго Буллс", який в останній грі переміг "Нью-Джерсі Нетс" з рахунком 97:92.

"Сан-Антоніо Сперс", який також претендував на перше місце, поступився "Фінікс Санс" (106:103). Про це повідомляє офіційний сайт НБА.

Після закінчення регулярного чемпіонату визначилися всі пари плей-офф. У Східній конференції "Чикаго" зіграє з "Індіаною Пейсерс", "Майамі Хіт" зустрінеться з "Філадельфією Севенті Сіксерс", "Бостон Селтікс" - з "Нью-Йорк Нікс", а "Орландо Меджік" - з "Атлантою Хокс".

У Західній конференції в 1 / 8 фіналу "Сан-Антоніо" зіграє з "Мемфіс Грізліс", "Лос-Анджелес Лейкерс" - з "Нью-Орлеан Хорнетс", "Даллас Маверікс" - з "Портленд Трейл Блейзерс", а "Оклахома -Сіті Тандер" - з командою "Денвер Наггетс".

Зараз ви читаєте новину «"Чикаго Буллс" виграв регулярний чемпіонат НБА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua