неділя, 24 січня 2010 11:28

Чигринський вийшов на поле за рахунку 3:0 (ВІДЕО)

Каталонська "Барселона" в матчі 19-го туру іспанською прімери на виїзді розгромила "Вальядолід" (3:0).

Рахунок в матчі на 20-ій хвилині зустрічі відкрив Хаві, який замкнув фланговий навіс Дані Алвеcа. Через хвилину бразилець забив сам: чи то навішуючи з правого флангу, чи то пробиваючи по воротах, Алвеc вмудрився закинути м"яч за комір кіпера господарів, який вийшов з воріт. Крапку в матчі поставив Мессі на 56-ій хвилині матчу.

Український легіонер "синьо-гранатових" Дмитро Чигринський на полі з"явився на 78-ій хвилині зустрічі, замінивши Кейта.

"Барселона" з 49 очками - лідер національної першості. "Вальядолід" з 17 балами - аутсайдер чемпіонату.

За матеріалами LiveSport.Ru

Зараз ви читаєте новину «Чигринський вийшов на поле за рахунку 3:0 (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua