Четверта поразка у п'яти матчах - Шевченко зганьбився у дербі Ґенуї

Андрій Шевченко очолив "Дженоа" у листопаді 2021 року. Фото: Gettyimages.com/

У матчі 16-го туру чемпіонату Італії "Дженоа" програв "Сампдорії" - 1:3.

Що потрібно знати про дербі Ґенуї?

Приємні новини для Шевченка. Капітан команди Крішіто, головний форвард Дестро та ряд інших гравців відновилися від травм.

Стартовий тиск "Сампдорії". Формальні гості з перших хвилин почали тиснути на ворота "Дженоа". Натиск завершився забитим м'ячем Ґабб'ядіні з кутового.

Два різних тайми. Якщо у першому таймі "Сампорія" повністю переграла суперника. Після перерви ініціатива вже перейшла до "Дженоа", який прагнув позиційно атакувати.

Провал воротаря "Дженоа". Голкіпер Сіґіру двічі не виручив свою команду, а у випадку із другим пропущеним м'ячем відверто підвів свою команду.

Слабка гра "Дженоа" в атаці. Команда виглядала не переконливо в атаці. М'яч дуже рідко доходив до воріт "Сампдорії". Хоч якісь напівмоменти у "Дженоа" виникали після індивідуальних дій.

Дубль Ґабб'ядіні. Досвідчений італійський форвард забив по м'ячу у кожному із таймів.

"Сампдорія" зарано покинула грати. Формальні гості після рахунку 3:0 відверто розслабилися та дали супернику проявити себе в атаці.

"Дженоа" забив перший гол при Шевченку. Дестро допоміг уникнути розгрому "Дженоа" наприкінці другого тайму.

"Дженоа" забила перший гол при Шевченку у п'ятому матчі українського тренера

Проблеми команди Шевченка в півзахисті. Саме середина поля є найбільше слабким місцем "Дженоа". Півзахист не здатен стримувати суперника та щось створювати для форвардів.

ВАР допоміг "Сампдорії". Арбітр зарахував третій гол після підказки відеоасистента, який перевіряв момент на офсайд.

Без нових ідей від Шевченка. Нічого нового в грі "Дженоа" не було. Команда намагалася грати організаційно з бажанням, але при першому тиску почала відверто сипатися. "Грифонам" явно бракує нових тренерських ідей та тактичних заготовок.

"Дженоа" заслужив поразку. "Сампдорія" була сильнішою, швидшою, влучнішою та повністю переграла свого суперника за грою.

Після поразки "Дженоа" залишається на 19-му місці в Серії А.

Андрій Шевенко очолив "Дженоа" 8 листопада. У п'яти матчах з українським тренером "грифони" здобули тільки одне очко.

14 грудня "Дженоа" зіграє в Кубку Італії проти "Сарленітани". Початок гри о 22:00.

Зараз ви читаєте новину «Четверта поразка у п'яти матчах - Шевченко зганьбився у дербі Ґенуї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua