- Я б запропонував наступний варіант: землю, на якій стоїть важ цей НСК "Олімпійський", а це 32 гектари в центрі Києва, я б виставив за ціною навіть не золота, а платини на відкриті публічні торги. І побудував би стадіон десь в районі Окружной або там, де ми ще в силах побудувати під"їзди, розв"язки і зробити так, щоб у нас, не дай Бог, не було людських жертв, - заявив Євгеній Червоненко.
За його словами, основні проблеми "Євро" - це безпека, логістика, інвестиції, інфраструктура, медицина:
- Відмітьте: приїде мільйон людей, які не знають українського гасла, що "лікуватися дарма - це дарма лікуватися". І які, якщо з ними щось трапиться, виймуть картку страховки, яка на сьогодні не увійде ні до одного банкомату. І це тільки одна з тисячі проблем! Нам треба змінити себе за чотири роки!, - сказав Червоненко.
В даний час у всіх українських містах, які прийматимуть матчі Євро-2012, окрім Києва, або вже будуються - Донецьк, Дніпропетровськ, або розроблені проекти будівництва нових футбольних стадіонів - Львів, Одеса, Харків.
На початку грудня під час зустрічі з керівництвом Києва Президент Віктор Ющенко запропонував спорудити стадіон для проведення фіналу Євро-2012 на місці танкового заводу в Дарницькому районі. Також в цьому районі планується побудувати новий житловий масив, в будинках розселятимуть туристів під час проведення Євро-2012, а після чемпіонату там житимуть кияни.
- Ця територія краща з погляду зручного розташування і можливості забезпечення транспортної доступності об"єкту, - заявив тоді начальник Головного управління містобудування, архітектури і дизайну міського середовища Василь Присяжнюк.
Проте, за його словами, проти споруди стадіону на місці танкового заводу виступало Міністерство оборони, яке на той момент очолював Анатолій Гриценко.
Джерело "Спорт.com.ua"
×
Коментарі
1