пʼятниця, 28 січня 2022 10:52

Чемпіон України з баскетболу драматично пробився до когорти найкращих команд Ліги чемпіонів

Чемпіон України з баскетболу "Прометей" продовжив виступи в чоловічій Лізі чемпіонів.

За право зіграти серед найкращих 16 команд престижного турніру українська команда змагалася у кваліфікаційному плейоф із "Хапоелем" з Єрусалима.

У першій зустрічі серії до двох перемог "Прометей" зазнав нищівної поразки з рахунком 70:95.

Однак у наступних двох поєдинках команда з України приголомшила суперників. Спочатку в Запоріжжі здобули перемогу на останній секунді - 82:79. А в четвер, 27 січня, "Прометей" обіграв "Хапоель" в Ізраїлі - 85:75.

У другому груповому етапі Ліги чемпіонів "Прометей" зіграє з іспанською "Унікахою", румунським "Клужем" і бельгійським "Остенде".

Чоловічий "Прометей" нинішнього сезону йде без поразок у чемпіонаті України, здобувши 24 перемоги.

У Лізі чемпіонів команда стартувала ще у вересні торік, здобувши три перемоги в кваліфікації та вийшовши в основну сітку. Там "Прометей" тричі виграв і тричі програв, фінішувавши на третьому місці й діставши право зіграти в так званому раунді плейін проти вже згаданого "Хапоеля".

"Прометей" заснований 2018 року. Минулого сезону команда вперше стала чемпіоном України.

Зараз ви читаєте новину «Чемпіон України з баскетболу драматично пробився до когорти найкращих команд Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua