четвер, 13 грудня 2012 14:53

"Челсі" вийшов у фінал клубного чемпіонату світу
11

Лондонський футбольний клуб "Челсі" вийшов у фінал чемпіонату світу серед клубів, який проходить в Японії. У півфіналі "Челсі" обіграв мексиканський "Монтеррей" з рахунком 3:1. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Рахунок у матчі на 17-й хвилині відкрив півзахисник "Челсі" Хуан Мата. Другий м'яч на 46-й хвилині забив Фернандо Торрес, а на 49-й хвилині гравець "Монтеррея" Дарвін Чавес забив автогол. Остаточний рахунок у доданий час встановив Альдо де Нігріс, який забив гол престижу.

У фіналі "Челсі" зустрінеться з бразильським "Корінтіансом", який 12 грудня в іншому півфіналі переміг єгипетський "Аль-Ахлі" з рахунком 1:0. Фінал, як і матч за третє місце (у ньому "Аль-Ахлі" зіграє з "Монтерреєм"), відбудеться 16 грудня, повідомляє "Лента".

Чемпіонат світу серед клубів

1/2 фіналу

Монтеррей Мексика - Челсі Англія 1:3 (0:1, 1:2)

Голи: 0:1 - 17 Мата, 0:2 - 46 Торрес, 0:3 - 48, автогол Чавес, 1:3 - 90 де Нігріс.

Челсі - Чех, Аспілікуета, Давід Луїз (Лемпард, 63), Кейхілл, Е. Коул, Обі Мікел, Оскар, Е. Азар, Іванович, Мата (Феррейра, 74), Торрес (Мозес, 79).

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" вийшов у фінал клубного чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua