середа, 12 грудня 2012 15:34

Визначився перший фіналіст клубного чемпмоната світу з футболу

Єдиний гол у матчі забив Хосе Паоло Герреро ФОТО: Reuters

Першим фіналістом чемпіонату світу з футболу серед клубів став бразильський "Корінтіанс". У півфіналі турніру, що проходить в Японії, "Корінтіанс" переміг єгипетський "Аль-Ахлі" з рахунком 1:0. Єдиний гол на 30-й хвилині забив Хосе Паоло Герреро.

У другому півфіналі клубного чемпіонату світу лондонський "Челсі" зустрінеться з мексиканським "Монтерреєм". Ця зустріч пройде 13 грудня. Фінал турніру запланований на 16 грудня.

Раніше 12 грудня на чемпіонаті світу серед клубів відбувся матч за п'яте місце. У ньому японський "Санфречче Хіросіма" переміг корейський "Ульсан Хенде" з рахунком 3:2.

У клубному чемпіонаті світу з футболу беруть участь команди - переможниці континентальних турнірів. З 2007 року чемпіонат світу серед клубів виграють тільки європейські команди. Останнім переможцем турніру (у 2011 році) була іспанська "Барселона".

Зараз ви читаєте новину «Визначився перший фіналіст клубного чемпмоната світу з футболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua