понеділок, 29 березня 2021 09:07

Бущан взяв на себе відповідальність за нічию із Фінляндією

Георгій Бущан став основним воротарем збірної України. Фото: ФК "Динамо" Київ

Воротар збірної України Георгій Бущан взяв на себе провину за пропущений гол у матчі кваліфікації Кубка світу проти Фінляндії.

Воротар "Динамо" дезорієнтував свого одноклубника Віталія Миколенка, що призвело до пенальті.

"В цілому, звичайно, незадоволені результатом, незадоволені кінцівкою гри. В останні 5 хвилин можна було зіграти грамотніше. Контролювали гру, мали достатньо моментів. Проаналізуємо цю гру і будемо готуватися до наступної.

Фіни добре обороняються. Команда добротна, бореться до останньої хвилини. Не вистачило нам в кінцівці концентрації.

Перед пенальті Шевченко хотів підтримати мене, щоб я виручив команду. Трохи не вистачило, щоб відбити м'яч.

Звичайно, підтримали Миколенка. Треба було мені підказати, щоб він вибивав м'яч, а я сказав, щоб він мені скидав. Напевно, я його заплутав. Хотів би вибачитися", - зазначив Бущан в ефірі телеканалу "Футбол 1".

У матчі 2-го туру відбору до Кубка світу Україна не змогла вдома обіграти Фінляндію -1:1.

В іншому матчі групи Франція в гостях переграла Казахстан - 2:0.

31 березня команда Андрія Шевченка проведе домашній матч проти казахів. Початок гри о 21:45.

Зараз ви читаєте новину «Бущан взяв на себе відповідальність за нічию із Фінляндією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua