вівторок, 30 січня 2007 10:50

Будянський може опинитися в "Торіно"

Боси "Торіно" ведуть переговори щодо придбання півзахисника "Асколі" Віктора Будянського, 22 роки, повідомляє Футбол.ua.

За інформацією видання Tuttosport гравець вже провів попередні переговори з "Торро" і погодився на умови туринців.

Проблема в тому, що "Асколі" володіє тільки половиною прав на хавбека українського походження. Друга половина закріплена за "Ювентусом".

Тепер багато що залежить від позиції "Старої Синьйори". Якщо "Юве" відмовиться йти на зустріч землякам, то "Торіно" намагатиметься викупити у "Лаціо" Роберто Бароніо.

Зараз ви читаєте новину «Будянський може опинитися в "Торіно"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути