четвер, 07 лютого 2013 11:34

Браун Ідейє допоміг Нігерії вийти у фінал Кубка африканських націй

Збірна Нігерії протистоятиме Буркіна-Фасо у фіналі КАН ФОТО: fcdynamo.kiev.ua

Збірної Нігерії у півфінальному матчі Кубка африканських націй у Дурбані на полі стадіону імені Мозес Мабіда протистояла збірна Малі, інформує офіційний сайт "Динамо".

Представник київського "Динамо" Браун Ідейє розпочав зустріч у стартовому складі "суперорлів".

Гравці нігерійської збірної були повні рішучості пробитися у фінал, про що свідчили слова Брауна напередодні матчу. І вони почали доводити це на полі, відкривши рахунок у матчі вже на 25-й хвилині зустрічі. Гол на свій рахунок записав Ечіджіле.

Потім настала черга забивати Ідейє, який проводив свій ювілейний 10-й матч за збірну Нігерії. "Суперорли" як на крилах провели чергову атаку. Гравець лондонського "Челсі" Мозес запустив по фланзі московського спартаківця Еменіке, той прострілив у центр штрафного, де київський динамівець Ідейє у боротьбі із захисником відправив м'яч у ворота збірної Малі.

Після цього голу путівка у фінал для збірної Нігерії стала ще реальнішою. До перерви вони вже вели з рахунком 3:0.

Ідейє пішов на заслужений відпочинок на 72-й хвилині матчу за рахунку 4:0 на користь своєї команди. Все, що дозволили нігерійці своїм суперникам - це гол престижу. Фінальний свисток арбітра з Гамбії зафіксував впевнену перемогу "суперорлів" - 4:1.

Другим фіналістом турніру стала збірна Буркіна-Фасо, яка здобула перемогу над командою Гани у серії післяматчевих пенальті.

Основний час зустрічі, що пройшла в середу у Мбомбела (ПАР), завершився з рахунком 1:1.

У додатковий час команди обійшлися без забитих голів, але "жеребці" залишилися вдесятьох. На 117-й хвилині Жонатан Пітройпа отримав другу жовту картку і залишив поле. Виявляти переможця довелося за допомогою післяматчевої серії пенальті, в якій точнішими виявилися футболісти Буркіна-Фасо.

Фінал відбудеться 10 лютого. Матч за третє місце між збірними Гани і Малі пройде 9 лютого, повідомляє "Р-Спорт".

Кубок Африки

1/2 фіналу

Малі - Нігерія 1:4 (0:3, 1:1)

Голи: 0:1 - 25 Елдерсон, 0:2 - 30 Ідейє, 0:3 - 44, автогол Сіссоко, 0:4 - 60 Муса, 1:4 - 75 Діарра.

Буркіна Фасо - Гана 1:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 3:2

Голи: 0:1 - 13, пенальті Вакас, 1:1 - 60 Бансе.

Серія пенальті - 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.

Вилучення: Пітройпа (117).

Зараз ви читаєте новину «Браун Ідейє допоміг Нігерії вийти у фінал Кубка африканських націй». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua