вівторок, 03 листопада 2020 19:25

"Боруссія" винесла "Шахтар" уперед ногами– 0:6

"Шах ар" уперше зіграє з Менхенгладбахом. Фото ФК "Шахтар"

Добрий вечір!

Сьогодні донецький "Шахтар", що несподівано опинився серед лідерів групи "В" Ліги чемпіонів, удома прийматиме менхенгладбаську "Боруссію". "Шахтар" дуже вдало стартував з перемоги над "Реалом" і нічиєю з "Інтером".

Однак помиляються ті, хто вважає, що три очки вже в кишені гірників. "Боруссія" лише на останніх хвилинах втрачала перемоги над тими ж "Інтером" і "Реалом". Німці сповнені надій сьогодні здобути першу перемогу в турнірі. На їхню користь статистика зустрічей донеччан проти клубів бунделіги. Хоча тут не все однозначно. Останнім часом "Шахтар" почав надолужувати згаяне. Словом, нас чекає цікаве захопливе видовище.

Інше питання: який склад виставить Луїш Каштру? Молодіжний, який приніс йому залікові бали, чи стариків, які тимчасово випали через коронавірус? Дізнаємося вже невдовзі.

Хоча вже немає ніякої інтриги. Стали відомі стартові склади команд. Гратиме знову молодь.

"Шахтар": Трубін, Корнієнко, Бондар, Хочолава, Додо, Маркос, Майкон, Марлос, Соломон, Тете, Тайсон

Запасні: Пятов, Шевченко, Кривцов, Матвієнко, Сіпріано, Болбат, Степаненко, Коваленко, Патрік, Вакула, Судаков, Мораєс

"Боруссія": Соммер, Бенсебаіні, Ельведі, Гінтер, Лайнер, Крамер, Нойхаус, Й. Хофманн Штіндль, Тюрам, Плеа

Запасні: Зіппель, Грюн, Ланг, Херманн, Вольф, Траоре, Вендт, Лазаро, Бенеш, Янчке, Емболо, Райц

Команди вийшли на поле.

Гра почалася!

3 хв. Поки триває позиційна боротьба без загроз для воріт суперників.

5 хв. Німці заробляють перший кутовий. "Шахтар" відбився.

8 хв. Гол! Плеа. Пас на правий фланг, простріл у центр карного майданчика й удар Плеа – 0:1 на користь гостей. Все просто і легко.

12 хв. Знову затиснули німці господарів поля. Ніби за сценарієм "Інтера" грають.

14 хв. Хвилі атак накочує на ворота "Шахтаря" менхенгладбаський клуб. Якщо сьогодні гірники програють, це буде тренерська поразка Каштру. Не вміють поки що ці хлопці грати на рівних із такими суперниками! А П'ятов, Степаненко і Патрік сидять у запасі.

17 хв. І ось вам результат. Удар Крамера із середньої відстані, рикошет від Бондаря і вже – 0:2.

20 хв. Абсолютно все безпровітно для донеччан. Жодної атаки, жодного удару.

23 хв. Схоже, цей склад "Шахтаря" навчився лише відбиватися. У перших матчах це вдавалося, а зараз найшла коса на камінь. Німці перекрили кисень і насипають повну торбу.

25 хв. У паралельному матчі "Атлетіко" виграє в Москві у "Локомотива" – 1:0. Ну, хоч щось.

27 хв. "Шахтар" іде на рекорд. Плеа з-за меж карного майданчика і вже – 0:3. Який там рекорд був проти "Інтера"?

29 хв. Тете здобув момент, але не здобув прихильність Фортуни. Повз ворота.

34 хв. Штіндль бив у ближній кут, але Трубін парирував. Ніби команди з різних ліг грають.

36 хв. Дальній удар Корнієнка, але дуже неточний. Оговтується "Шахтар"? Та ні. Плеа у зворотній атаці має убойний момент, але не влучає у ворота із 4 метрів!

40 хв. Скисає "Шахтар". Схоже, не вірять гірники у те, що можуть відігратися. І правильно роблять. За такої гри обов'язково отримають ще.

43 хв. П'ять замін можна робити в грі, але Каштру не зробив жодної. Чекає поки смоковниця принесе плоди?

45 хв. А навіщо щось міняти, коли вже – 0:4? Бенсебаіні забиває після кутового при повній безпорадності воротаря і захисників.

Перерва.

Другий тайм гірники починають із замін. Мораєс, Патрік і Коваленко вийшли замість Маркоса Антоніо, Марлоса і Тайсона.

48 хв. Заміни відбулися, а малюнок гри залишився незмінний. "Боруссія" тисне.

50 хв. Такої вбогої гри від наших команд у Лізі чемпіонів давно не доводилося бачити. Є надія, що київське "Динамо" зможе завтра переплюнути сьогоднішній "Шахтар", але то буде завтра.

54 хв. Гірники потримали м'яч кілька хвилин. Це вже локальний успіх.

58 хв. Додо рятує господарів від п'ятого голу й повторення рекорду "Інтера".

62 хв. До речі, "діамант" донеччан Корнієнко повністю провалює гру. Ні пасів, ні проходів. Куди й усе поділося!

65 хв. Комедія якась! Трубін вибив, "Боруссія" у два паси доставила м'яч до карного майданчика гостей і є – 0:5.

69 хв. Степаненко вийшов замість Майкона. Менше Бразилії, більше порядку!

71 хв Крамер бив, але Трубін парирує. Це вам не ва-банк!

75. Замість Хоффмана виходить Лазаро в гостей.

78 хв. Плеа забиває третій гол! Була надія на офсайд, але вона не справдилася – 0:6. Хочолава затримався, але, як каже наш президент: яка різниця?

82 хв. Потрійну заміну роблять гості. Переходять у тренувальний режим гравці "Боруссії".

85 хв. Дограють матч команди. Усім усе ясно.

90 хв. Коментатор Вацко щось говорить по перемогу "Шахтаря" над "Боруссією" на виїзді. Схоже, у це вірить лише сам Віктор.

Все, догралися. Муки скінчилися.

Наступну гру гірники зіграють на виїзді проти тієї ж "Боруссії". Буде це після перерви на матчі збірних.

Зараз ви читаєте новину «"Боруссія" винесла "Шахтар" уперед ногами– 0:6». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua