вівторок, 19 серпня 2008 12:52

Боротьба. Американець перемагає японця у фіналі

Були розіграні медалі в змаганнях з вільної боротьби в категорії до 55 кілограмів. Золоту медаль завоював 21-річний американець Хенрі Седжудо, який переміг у фіналі японця Томохіро Матсунагу. Щоб взяти гору над японцем, борцеві із США вистачило двох періодів. Для американської збірної це золото стало 24-м на Олімпіаді-2008.

Російський борець Бесік Кудухов завоював бронзову медаль. У поєдинку за третє місце Кудухов переміг Ділшода Мансурова з Узбекистану. Ще одну "бронзу" виграв болгарин Радослав Веліков, який переборов Наміга Севдімова з Азербайджану.

Пізніше 19 серпня на олімпійському турнірі з вільної боротьби будуть розіграні медалі в категорії до 60 кілограмів. У фінальному поєдинку зустрінуться росіянин Мавлет Батіров і українець Василь Федоришин.

Lenta.ru
Зараз ви читаєте новину «Боротьба. Американець перемагає японця у фіналі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua