понеділок, 11 серпня 2008 10:01

Борисик у фіналі 100-метрівки брасом приплив сьомим

Японський плавець Косуке Кітаджима став олімпійським чемпіоном на дистанції 100 метрів брасом, встановивши новий світовий рекорд (58,91 секунд). Друге місце зайняв норвежець Александр Далі Оен, а третім став француз Юке Дюбоск.

Японець поліпшив світовий рекорд, що належав американцеві Брендану Хансену, на 22 сотих секунди. Крім того, Кітаджіма вперше в історії плавання проплив 100-метрівку брасом швидше 59 секунд.

Українець Ігор Борисик зайняв у фінальному запливі передостаннє сьоме місце - 1:00:20.

Зараз ви читаєте новину «Борисик у фіналі 100-метрівки брасом приплив сьомим». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua