четвер, 11 січня 2007 16:38

Блохін не розуміє, чому Моуріньйо критикує Шевченка

Головний тренер національної збірної України з футболу Олег Блохін, 54 роки, в інтерв"ю виданню "Спорт-Експрес в Україні" розповів, що не розуміє поведінку тренера лондонського "Челсі" щодо Андрій Шевченка.

- Андрія запрошували в англійський суперклуб як бомбардира і тепер критикують за невисоку результативність. По-моєму, критики Шевченка не завжди справедливі: треба потерпіти, дати можливість форварду адаптуватися до нових реалій. І ще. Добре, коли футбольна зірка потрапляє під пресинг преси, уболівальників. Але коли сам головний тренер клуба починає негативно висловлюватися про гравця, з яким працює не так і довго і якого сам хотів бачити у своїй команді, - мені це і незрозуміло, і неприємно, - сказав Олег Блохін.

Зараз ви читаєте новину «Блохін не розуміє, чому Моуріньйо критикує Шевченка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути