субота, 16 червня 2012 12:38

Блан обіймав Шеву після поразки збірної України в Донецьку
31

Збірна Франції обіграла Україну в матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Французи виграли з рахунком 2:0 завдяки голам Жеремі Менеза і Йоана Кабая.

Матч був перерваний на п'ятій хвилині через дощ: суддя забрав команди з поля після того, як над стадіоном пролунав грім. У підтрибунному приміщенні французи та українці чекали відновлення матчу трохи менше години.

Рахунок в матчі відкрив на 52-й хвилині Жеремі Менез: йому вдалося обіграти захисника і відправити м'яч у ближній від воротаря Андрія П'ятова кут. Через чотири хвилини Йоан Кабай зробив рахунок 2:0.

Після двох турів у збірних Франції та Англії по чотири очки, в українців - три очки, а шведи очок не набрали. В останньому турі французи зіграють зі шведами, а Англія - з Україною, повідомляє "Лента".

Євро-2012

Група D

2-й тур

Україна - Франція 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Менез (53), 0:2 - Кабай (56).

Україна: П'ятов, Гусєв, Михалик, Хачеріді, Селін, Тимощук, Назаренко (Мілевський, 60), Ярмоленко (Алієв, 68), Коноплянка, Воронін (Девіч, 46), Шевченко.

Франція: Льоріс, Дебюші, Рамі, Мексес, Кліши, А. Діарра, Насрі, Кабай (Мвіла, 68), Менез (Мартен, 73), Рібері, Бензема (Жиру, 76).

Попередження: Менез (40), Селін (55), Дебюші (79), Мексес (81), Тимощук (87).

Зараз ви читаєте новину «Блан обіймав Шеву після поразки збірної України в Донецьку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua