неділя, 11 грудня 2011 18:18

Біатлон. Другий етап КС. Жіноча збірна Норвегії виграла естафету, українки - 8-мі

Сьогодні, 11 грудня, в Хохфільцені (Австрія) на другому етапі Кубка світу з біатлону відбулася жіноча естафета 4х6 км з вісьмома вогневими рубежами.

Перемогла збірна Норвегії, випередивши француженок на 13,6 секунди. Трійку призерів замкнули росіянки з відставанням від переможців в 29,4 секунди. При цьому всі призери обійшлися без штрафних кіл.

Збірна України у складі Валі та Віти Семеренко, Інни Супрун і Олени Підгрушної посіла восьме місце. Віта Семеренко першим передав естафету Інні Супрун. З цього моменту пішла низка невдач, яка поховала надії уболівальників побачити свою збірну на подіумі. Підвела стрільба спочатку в Інни Супрун потім у капітана команди - Олени Підгрушної, яким у результаті довелося пробігти по штрафному колу.

Біатлон. Кубок світу. Другий етап. Хохфільцен (Австрія), 11 лютого

Жінки. Естафета 4х6 км, вісім вогневих рубежів.

1. Норвегія (Фані Хорн, Елліс Ринзі сино Солемдал, Тора Бергер) - 1:07.13,3 (0 +10)

2. Франція (Марі Лаур Брюне, Анаіс Бесконд, Софії Бойлі, Марі Дорін) - + 13,6 (0 +3)

3. Росія (Світлана Слєпцова, Наталія Сорокіна, Анна Богалій-Тітовець, Ольга Зайцева) - + 29,4 (0+6)

8. Україна - +3.10,5 (2+10)

Результати українок на етапі:

Валя Семеренко - +30,8 (0 +2) 6-те місце на етапі

Віта Семеренко - (0 +1) кращий час на етапі

Інна Супрун - +1.41,9 (1 +3) 11-й час на етапі

Олена Підгрушна - +1.49,3 (1 +4) 9-й час на етапі

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Другий етап КС. Жіноча збірна Норвегії виграла естафету, українки - 8-мі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua