пʼятниця, 09 грудня 2011 17:52

Біатлон. Другий етап КС. Нойнер виграла спринт, Валя Семеренко 22-га

Сьогодні, 9 грудня, в Хохфільцені (Австрія) стартував другий етап Кубка світу з біатлону. Відбулася жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

Перемогу здобула лідер загального заліку Кубка світу німкеня Магдалена Нойнер, подолавши дистанцію за 21 хвилину 9,2 секунди без втрат на вогневих рубежах. Фінка Кайса Макарайнен поступилася переможниці 14,9 секунди при одному промаху. Трійку призерів замкнула росіянка Ольга Зайцева з відставанням в 22,7 секунди і одним промахом, випередивши лише на 0,7 секунди шведку Хелену Екхольм.

Українки виступили невдало. Кращою була Валя Семеренко, яка фінішувала на 22-му місці з відставанням у півтори хвилини, допустивши два промахи. Віта Семеренко посіла 40-ве місце, Олена Підгрушна - 42-ге, Інна Супрун - 45-те та Наталія Бурдига - 56-те.

Біатлон. Кубок світу. Другий етап. Хохфільцен (Австрія). 9 грудня

Жінки. Спринт. 7,5 км. Два вогняні рубежі.

1. Магдалена Нойнер (Німеччина) - 21.09,2 (0 +0)

2. Кайса Макарайнен (Фінляндія) - + 14,9 (1 +0)

3. Ольга Зайцева (Росія) - +22.7 (1 +0)

...

22. Валя Семеренко (Україна) - +1.29,6 (0 +2)

40. Віта Семеренко (Україна) - + 2.04,2 (1 +1)

42. Олена Підгрушна (Україна) - +2.11,3 (2 +1)

45. Інна Супрун (Україна) - + 2.21,2 (1 +1)

56. Наталія Бурдига (Україна) - + 2.41,8 (2 +1)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Другий етап КС. Нойнер виграла спринт, Валя Семеренко 22-га». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua