субота, 10 грудня 2011 16:59

Біатлон. Другий етап КС. Домрачова виграла гонку переслідування, Валя Семеренко - 22-га

Біатлон. Другий етап КС.  Домрачова виграла гонку переслідування, Валя Семеренко - 22-га

Сьогодні, 10 грудня, в Хохфільцені (Австрія) на другому етапі Кубка світу з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Перемогла білоруска Дарина Домрачова (на фото), випередивши на фініші росіянку Ольгу Зайцеву лише на 0,3 секунди. Німкеня Магдалена Нойнер сьогодні задовольнялася третім місцем, поступившись білорусці з росіянкою 3 секундами. У Домрачової і Нойнер по два промахи на вогневих рубежах, у Зайцевої - один.

У гонці взяли участь лише дві українки. Стрільба вийшла не найліпшою в обох. Валя Семеренко фінішувала на 22-му місці, програвши переможниці 3 хвилини 12 секунд, і допустивши п'ять промахів. Наталія Бурдига з 56-го місця після спринту, фінішувала 33-ю, при цьому також з невдалою стрільбою - промахнувшись по разу на кожному рубежі.

Біатлон. Кубок світу. Другий етап. Хохфільцен (Австрія), 10 лютого

Жінки. Гонка переслідування. 10 км, чотири вогневі рубежі.

1 (5-а в спринті). Дар'я Домрачова (Білорусь) - 29.34,4 (1+0+1+0)

2 (3). Ольга Зайцева (Росія) - відставання 0,3 (0+0+0+1)

3 (1). Магдалена Нойнер (Німеччина) - 3,1 (0+0+0+2)

...

24 (22). Валя Семеренко (Україна) - 3.11,9 (1+3+0+1)

33 (56). Наталія Бурдига (України) - 4.00,1 (1+1+1+1)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Другий етап КС. Домрачова виграла гонку переслідування, Валя Семеренко - 22-га». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua