середа, 22 лютого 2012 15:57

Біатлон. Українські юнаки стали восьмими в естафеті чемпіонату світу

Артем Тищенко

Сьогодні, 22 лютого, в Контіолахті (Фінляндія) триває юніорський чемпіонат світу з біатлону. У юнаків відбулася естафета 3х6 км з шістьма вогневими рубежами. Золото завоювала збірна Франції, вигравши у шведів 38,2 секунди, у німців - 55,6.

Українці Максим Івко, Олексій Кравченко та Артем Тищенко зайняли восьме місце з 23-х команд, програвши переможцям більше двох хвилин.

Біатлон. Чемпіона світу серед юніорів та юнаків. Контіолахті (Фінляндія). 22 лютого.

Юнаки. Естафета 3х6 км, шість вогневих рубежів.

1. Франція - 1:06.44,3 (0 штрафних кіл 11 дод. Патронів)

Артем Тищенко - 17.5 (0+2) - 2-й час на етапі

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Українські юнаки стали восьмими в естафеті чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua