середа, 12 січня 2011 17:34

Біатлон. Українці провалили 20-кілометрову гонку в Рупольдінгу

П'ятий етап Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдингу відкривала індивідуальна гонка на 20 кілометрів у чоловіків. Майже бездоганно відстрілявшись, перемогу в ній здобув норвежець Еміль-Егле Свендсен. Він лише на 7,4 секунди випередив француза Мартена Фуркада, який довгий час зберігав лідерство. Замкнув список призерів Домінік Ландентінгер.

Для української збірної видалася чорної. Через хвороби не змогли вийти на старт Олег Бережний та Олександр Біланенко, вже в останній момент був змушений відмовитися від гонки Андрій Дериземля. У підсумку наша команда вийшла на старт навіть не в повному складі. З тих, хто все ж таки зумів взяти участь в гонці, кращим став Артем Прима, але і йому не судилося зачепитися за очкову зону. Артем посів 41-е місце, тим самим повторивши своє особисте досягнення у гонках Кубка світу. Також неподалік від залікових 40-ка спортсменів фінішував Сергій Седнєв.

1. Еміль Свендсен (Норвегія) - 50.39,4 (1 промах)

2. Мартен Фуркад (Франція) +7,4 (1)

3. Домінік Ландертінгер (Австрія) +23,7 (1)