неділя, 20 грудня 2009 16:43

Біатлон. Седнєв закінчив гонку переслідування на 18-му місці

Третій етап Кубка світу в Поклюці завершився захоплюючою чоловічою гонкою переслідування. Сюжет гонки розгортався дуже непередбачуваним чином, лідери мінялися з калейдоскопічною частотою. На останній рубіж одночасно прийшли Домінік Ландертінгер, Іван Черезов і Арнд Пайффер.

Підсумком цієї перестрілки стала велика кількість промахів у всієї трійки і сенсаційне лідерство естонця Роланда Лессінга, який лише одного разу пробивався в десятку найсильніших! Проте хід по дистанції у представника прибалтійської збірної не дозволив йому фінішувати першим - він поступився росіянинові Євгену Устюгову, який здобув свою першу перемогу на етапах Кубка світу. Третім в гонці став австрієць Сімон Едер.

Головним підсумком персьюту для української збірної стала присутність трьох представників нашої команди в заліковій зоні. До останнього вогняного рубежу Сергій Семенов претендував на попадання в десятку найсильніших, але три промахи відкинули нашого дебютанта на підсумкове 21-е місце. Трохи вище, 18-м, фінішував Сергій Седнєв, а Андрій Дериземля після вдалого спринту, сьогодні опустився на 34-у позицію.

У загальному заліку Кубка світу чергова зміна на першій сходинці: скориставшись відсутністю на етапі дуету норвежців, Свендсена і Бьорндалена, лідерство перехопив американець Тім Бурк, і тепер Різдво з повним правом може зустріти в жовтому бібі! Тепер в Кубку світу наступає різдвяна пауза - наступний етап відбудеться в Оберхофі 6-10 січня 2010 року.