четвер, 20 січня 2011 17:03

Біатлон. Кубок світу. Седнєв фінішував 22-м у спринті шостого етапу

Перша спринтерська гонка шостого етапу Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці вийшла невдалою для представників України. Найвищий показник виявився у Сергія Седнєва, який зайняв 22-е місце.

Переможцем гонки став росіянин Антон Шипулін, який подолав 10-кілометрову дистанцію з двома вогневими рубежами за 23 хвилини 36,2 секунди, не допустивши жодного промаху.

Біатлон. Кубок світу. 6-й етап. Антхольц-Антерсельва (Італія)

Чоловіки. Спринт. 10 км

1. А. Шипулін (Росія) - 23.36,2 (0 +0)

2. М. Грайс (Німеччина) - 23:46.2 (0 +0)

3. Л. Бергер (Норвегія) - 23:56.7 (0 +1).

22. С. Седнєв (Україна) - 24:38.6 (0 +1)

45. С. Семенов (Україна) - 25:15.6 (1 +0)

48. А. Дериземля (Україна) - 25:18.7 (0 +1)

74. О. Бережний (Україна) - 25:54.1 (0 +0)

75. А. Беланенко (Україна) - 25:56.9 (0+1)

За матеріалами Лента.ру, turnir.ua

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Кубок світу. Седнєв фінішував 22-м у спринті шостого етапу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua