четвер, 02 лютого 2012 13:53

Біатлон. КС. Нойнер виграла спринт в Хохменколлене; Бурдига-28-ма

Сьогодні, 2 лютого, в Хохменколлені (Норвегія) стартував сьомий етап Кубка світу з біатлону. Завершилася жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

Перемогу святкувала німкеня Магдалена Нойнер (на фото), пройшовши вогневі рубежі без втрат. Вона випередила білоруску Дарину Домрачову на 38 секунд і норвежку Тору Бергер - на 49, у обох біатлоністок по одному промаху.

Кращою серед українок була Наталія Бурдига, яка фінішувала 28-ю з відставанням у 2 хвилини 11,7 секунди при двох промахах. Інна Супрун зайняла 61-ше місце, Катерина Цесельская - 67-ме.

Біатлон. Етап Кубка світу. Хохменколлен (Норвегія). 2 лютого

Жінки. Спринт. 7,5 км, два вогневі рубежі.

1. Магдалена Нойнер (Німеччина) - 20.41,9 (0 +0)

2. Дар'я Домрачова (Білорусія) - відставання 38,2 (0 +1)

3. Тора Бергер (Норвегія) - + 48,9 (0 +1)

...

28. Наталія Бурдига (Україна) - + 2.11,7 (1 +1)

61. Інна Супрун (Україна) - + 4.02,6 (1 +2)

67. Катерина Цесельська (Україна) - + 4.45,6 (1 +3)

Спортонлайн

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. КС. Нойнер виграла спринт в Хохменколлене; Бурдига-28-ма». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua