субота, 10 грудня 2016 20:01

Біатлон. Джима відстала від переможниці на 1 хвилину 06,3 секунди

У словенській Поклюці завершилася жіноча гонка переслідування у рамках етапу Кубка світу з біатлону. Українка Юлія Джима не змогла потрапити у 10-ку найсильніших.

Наша спортсменка фінішувала на 11-му місці з відставанням від переможниці в 1 хвилину 06,3 секунди. Наша спортсменка допустила два промахи на останньому вогневому рубежі, хоча до цього, завдяки ідеальній стрільбі, йшла на 7-му місці.

Ще одна українська олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна зайняла 27-е місце, відставши від переможниці на 1 хвилину 51,8 секунди (0 промахів). В Юлії Журавок 44-й результат - 2 хвилини 59,4 секунди відставання, 1 промах.

Перемогу у гонці здобула німкеня Лаура Дальмаєр, яка напередодні виграла і спринт - 30 хвилин 43,1 секунди, 2 промахи. Слідом за нею фінішували Кайса Маккарайнен з Фінляндії (16,7 секунди відставання і 2 промахи) та Єва Пушкарчикова з Чехії - 18,7 секунди відставання, 1 промах.

Етап Кубка світу у Поклюці завершиться в неділю, 11 грудня, чоловічою та жіночою естафетами.

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Джима відстала від переможниці на 1 хвилину 06,3 секунди». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua