неділя, 15 грудня 2013 16:01

Біатлон. Ансі. Норвежець Йоханнес Бе виграв гонку переслідування , Дериземля - ​​32-й

Дериземля опинився занадто далеко від медалей. Фото: biathlon.com.ua

Сьогодні, 15 грудня, в Ансі ( Франція ) відбулася чоловіча гонка переслідування на дистанції 12,5 км. Нею завершився третій етап Кубка світу з біатлону.

Переможний дубль оформив норвежець Йоханнес Бе, впевнено вигравши після спринту і гонку переслідування. З одним промахом переможець випередив на 37,5 секунди німця Еріка Лессера, який стріляв точно. Третім призером став росіянин Антон Шипулін. Припустившись одного промаху, він піднявся по ходу гонки з десятого місця.

Кращим серед українців був Андрій Дериземля, який з двома промахами і відставанням 2 ​​хвилини 16,8 секунди, піднявся на 32-е місце з 46-го стартового. Двом іншим українцям не вдалося заробити кубкові очки. Сергій Семенов був 44-м ( 2 промахи , +3.15,1 ), Артем Прима - 53-м ( 5 промахів , +4.24,8 ).

Біатлон. Кубок світу. Третій етап. Ансі ( Франція ) 15 грудня

Чоловіки. Гонка переслідування. 12,5 км, чотири вогневих рубежі.

1 ( 1-й у спринті). Йоханнес Бе (Норвегія) - 31.43,7 (0 +1 +0 +0)

2 (9). Ерік Лессер ( Німеччина ) - відставання 37,5 ( 0 +0 +0 +0 )

3 (10). Антон Шипулін - + 39,1 ( 0 +0 +1 +0 )

...

32 (46). Андрій Дериземля - ​​+2.16,8 (0 +0 +0 +2)

44 ( 53). Сергій Семенов - +3.15,1 (0 +1 +1 +0)

53 (34). Артем Прима - +4.24,8 (2 +0 +2 +1)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Ансі. Норвежець Йоханнес Бе виграв гонку переслідування , Дериземля - ​​32-й». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua