субота, 12 січня 2013 14:57

Бетао може приєднатися до Нінковича в "Евіані"

Бетао може приєднатися до Нінковича в "Евіані"
Ігор Суркіс готовий відпустити Бетао ФОТО: fcdynamo.kiev.ua

Бразильський захисник "Динамо" Бетао не приховує, що хоче повернутися на батьківщину, однак у нього є варіант продовження кар'єри і у Франції. Серйозний інтерес до футболіста київського клубу проявляє "Евіан", повідомляє iSport.

Президент французького клубу Патрік Тротіньон побував в Україні, де провів переговори з керівництвом "Динамо". Очікується, що про перехід бразильця може бути оголошено вже на початку наступного тижня.

Нагадаємо, контракт Бетао з віце-чемпіоном України закінчується через шість місяців, а президент клубу Ігор Суркіс заявив про готовність відпустити одного із старожилів клубу на батьківщину вже зараз.

Бразилець, який очікує поповнення в сім'ї, ще не прибув до Києва з відпустки. Раніше кияни віддали в оренду в "Евіан" сербського півзахисника Мілоша Нінковича.

Зараз ви читаєте новину «Бетао може приєднатися до Нінковича в "Евіані"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

05.09.2012 23:16:58риг176.37.68.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

геолух-озаров - птиця горда, допоки Український Народ пінка не дасть, на історичну родіну расію не полетить :)

05.09.2012 20:10:24195.24.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Верните коровай с вуХами :D ;)

05.09.2012 17:29:11Volodymyr111178.94.88.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Яценюку все равно на своих соратников.
http://2000.net.ua/2000/forum/vlast/82813

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути