неділя, 15 вересня 2013 11:19

Бейл забив за "Реал" у дебютному матчі
8

Найдорожчий гравець в історії футболу валлієць Гарет Бейл забив у першому ж матчі за новий клуб. У грі проти "Вільярреала" півзахисник зрівняв рахунок, відгукнувшись на передачу з флангу.

Матч лідерів, а обидві команди до цієї зустрічі очок не втрачали, закінчився внічию - 2:2. Другий м'яч у зустрічі записав на свій рахунок Кріштіану Роналду.

"Пишаюся тим, що забив у дебютному матчі і задоволений, що зіграв 60 хвилин сьогодні. Але засмучений тим, що не вдалося домогтися потрібного результату. Тепер очікую вівторка", - написав Бейл у своєму "твіттері".

Без втрат продовжують йти "Атлетико" і "Барселона". Перші у 4 турі на своєму полі здолали "Альмерію" - 4:2, а каталонці насилу видряпали перемогу у "Севільї". "Барса" повела - 2:0, але за 10 останніх хвилин пропустила двічі.

Гра, здавалося, завершиться внічию, однак на четвертій доданій хвилині Алексіс Санчес зумів завдати вирішального удару - 3:2 , повідомляють "Вести".

Чемпіонат Іспанії

4-й тур

Атлетико - Альмерія 4:2 (2:1, 2:1)

Голи: 1:0 - 15 Вілья, 2:0 - 37, пенальті Коста, 2:1 - 40 Родрі, 3:1 - 64 Тіагу, 4:1 - 67 Коке, 4:2 - 90 А. Відаль.

Барселона - Севілья 3:2 (1:0 , 2:2)

Голи: 1:0 - 36 Дані Алвес, 2:0 - 75 Мессі , 2:1 - 80 Ракітіч , 2:2 - 90 Коке , 3:2 - 90 Санчес.

Барселона - Вальдес, Дані Алвес, Піке, Маскерано, Альба ( Адріано, 15), Бускетс, Хаві, Іньєста ( Фабрегас, 74 ), Тельо (Санчес, 63), Мессі, Неймар.

Вільярреал - Реал Мадрид 2:2 ( 1:1 , 1:1)

Голи : 1:0 - 21 Кані, 1:1 - 39 Бейл, 1:2 - 64 Роналду, 2:2 - 70 дос Сантос.

Реал Мадрид - Дієго Лопес, Карвахаль, Пепе, Рамос, Начо, Модрич, Ільярраменді (Хедіра, 62), Іско, Бейл (Ді Марія, 62), Роналду, Бензема (Мората, 73).

Зараз ви читаєте новину «Бейл забив за "Реал" у дебютному матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua