неділя, 18 березня 2012 12:23

"Баварія" знищила "Герту", Роббен оформив хет-трик

Гол Шинджі Кагави на восьмій хвилині матчу проти "Вердера" закріпив лідерські позиції дортмундської "Боруссії" (1:0), проте пізніше  "Баварія" "винесла" з поля "Герту" - 6:0, відновивши 5-очкове відставання від конкурента.

На відміну від команди Юргена Клоппа мюнхенці не задовольнилися мінімальною перевагою. Третій матч поспіль з урахуванням поєдинку в Лізі чемпіонів УЄФА, вони забивають шість і більше м'ячів! Цього разу хет-триком відзначився Ар'єн Роббен, 22-й гол у поточному чемпіонаті забив Маріо Гомес, по одному влучному удару додали до свого активу Томас Мюллер і Тоні Кроос. Українець Анатолій Тимощук вийшов на поле на 61-й хвилині, замінивши Мюллера.

"Боруссія" з Менхенгладбаха не збавила хід, обігравши на виїзді "Байєр" завдяки пізньому голу Ігора де Камарго. Гості вийшли вперед після м'яча Марко Ройса, але Штефан Кісслінг за 15 хвилин до кінця відновив рівновагу. Останнє ж слово залишилось за колективом Люсьєна Фавра.

"Фрайбург", який переживає смутні часи, взяв гору над "Гамбургом" (3:1), "Вольфсбург" із таким самим рахунком здобув вольову перемогу над "Нюрнбергом", а "Аугсбург" зробив "камбек" у матчі з "Майнцем" (2:1), повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Бундесліга

26-й тур

Герта - Баварія - 0:6 (0:3, 0:3)

Голи: 0:1 - Мюллер (9), 0:2 - Роббен (12), 0:3 - Роббен (19, пенальті), 0:4 - Гомес (50, пенальті), 0:5 - Кроос (51) , 0:6 - Роббен (67, пенальті).

БАВАРІЯ: Нойер, Дж. Боатенг, Л. Густаво, Бадштубер, Лам, Рібері (Рафінья, 73), Алаба, Кроос, Мюллер (ТИМОЩУК, 61), Роббен (Праньїч, 69), Гомес.

Боруссія Д - Вердер - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Кагава (8).

Боруссія Д: Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Суботіч, Шмельцер, Гундоган (Бендер, 74), Кель, Кагава, Блашчіковскі (Овомойела, 90), Левандовскі, Гросскройтц (Перішич, 74).

Байєр - Боруссія М - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Ройс (7), 1:1 - Кісслінг (75), 1:2 - де Камарго (88).

Гамбург - Фрайбург - 1:3 (0:2, 1:1)

Голи: 0:1 - Флум (20), 0:2 - Д. Каліджурі (43), 0:3 - Макіаді (72), 1:3 - Ілічевіч (75).

Нюрнберг - Вольфсбург - 1:3 (1:2, 0:1)

Голи: 1:0 - Дідаві (9), 1:1 - Манджукич (15), 1:2 - Хельмес (24), 1:3 - Хельмес (53).

Аугсбург - Майнц - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Аллагі (36), 1:1 - Гу Чжа Чхоль (43), 2:1 - С. Лангкамп (51).

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" знищила "Герту", Роббен оформив хет-трик». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua