неділя, 26 травня 2013 12:52

"Баварія" виграла Лігу чемпіонів на очах у Меркель
41

Мюнхенська "Баварія" виграла футбольну Лігу чемпіонів. У фінальному матчі, який пройшов 25 травня на лондонському стадіоні "Вемблі", "Баварія" перемогла дортмундську "Боруссію" з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі на 59-й хвилині матчу відкрив форвард "Баварії" Маріо Манджукич. "Боруссія" відігралася через дев'ять хвилин, коли Ілкай Гюндоган реалізував пенальті. Переможний гол на 89-й хвилині матчу забив півзахисник Ар'єн Роббен. Саме голландець був визнаний кращим гравцем зустрічі.

Мюнхенський клуб уп'яте в історії виграв Лігу чемпіонів. Ще п'ять разів "Баварія" грала у фінальних матчах.

"Боруссія" перемагала в Лізі чемпіонів один раз - у 1997 році.

Додамо, що німецький фінал відвідала канцлер Німеччини Ангела Меркель. Однак вона відмовилася говорити, кого підтримуватиме.

"Я канцлер Німеччини, і тому я скажу Німеччина, що означає, що обов'язково буду там", - зазначила Меркель, відповідаючи на питання про те, кого вона підтримуватиме у фіналі.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" виграла Лігу чемпіонів на очах у Меркель». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua