субота, 16 лютого 2013 11:42

"Баварія" в гостях двічі забила "Вольфсбургу"

Манджукич розписався у воротах "Вольфсбурга". Фото: realblancos.com

Мюнхенська "Баварія" виграла стартовий матч 22 туру Бундесліги. Мюнхенці на виїзді завдали поразки "Вольфсбургу" з рахунком 2:0.

На 36 хвилині Манджукич виявився спритнішим за двох захисників, переправивши м'яч у ворота після скидки партнера.

А на 92 хвилині Роббен, який з'явився на полі на 79 хвилині, подвоїв перевагу гостей і допоміг їм здобути четверту поспіль перемогу.

Якщо "Баварія" утримає такий графік, то впевнено поверне собі рекорд Бундесліги за набраними очками, який в минулому сезоні у Мюнхена відібрала "Боруссія" (81 бал). "Баварії" в останніх 12 турах потрібно набрати 25 очок.

2012-13. Чемпіонат Німеччини. Ігровий день 2013-02-15.

"Вольфсбург" - "Баварія" 0:2 (0:1)

Голи: Манджукич, 36 (0:1); Роббен, 90 (0:2)

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" в гостях двічі забила "Вольфсбургу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua