неділя, 24 лютого 2013 11:49

"Баварія" знищила "Вердер", Тимощук замінив Мартінеса
11

Лідер чемпіонату Німеччини "Баварія" здобула чергову впевнену перемогу, розгромивши "Вердер" з рахунком 6:1, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Основні переслідувачі мюнхенського клубу грають свої матчі у неділю, що дозволило дружині Юппа Хайнекса збільшити відрив від найближчого конкурента до 18 очок. Кращим гравцем у складі господарів став голландський півзахисник Ар'єн Роббен, який провів всього другий матч в "основі" з листопада минулого року.

У середині першого тайму колишній футболіст "Реала" відкрив рахунок, точно пробивши з льоту з близької відстані. Слідом за цим Роббен виконав подачу зі штрафного, і Хаві Мартінес ударом головою подвоїв перевагу мюнхенців.

Незавидне становище "Вердера" посилили вилучення австрійського захисника Себастьяна Предля незадовго до перерви і автогол гравця збірної Чехії Теодора Гебра Селассіє. Невеликий промінчик надії з'явився перед бременцями, коли орендований у "Челсі" бельгієць Кевін де Брюйне відквитав один м'яч. Правда, Маріо Гомес швидко заспокоїв гостей точним ударом з "другого поверху". На останніх хвилинах розгром бременців довершили Франк Рібері і все той же Гомес.

Баварія - Вердер 6:1 (2:0, 4:1)

Голи: 1:0 - 25 Роббен, 2:0 - 29 Хаві Мартінес, 3:0 - 49, автогол Гебра Селассі, 4:0 - 51 Гомес, 4:1 - 58 де Брюйне, 5:1 - 86 Рібері, 6 : 1 - 89 Гомес.

Баварія - Нойєр, Дж. Боатенг, Контенто, Данте, Лам, Л. Густаво, Хаві Мартінес (Тимощук, 52), Рібері, Шачирі (Пісарро, 72), Роббен, Гомес.

Вердер - Мілітц, Шмітц, Лукімья, Предль, Гебра Селассі, Юнузовіч, де Брюйне, Ігньєвскі, Хунт (Павлович, 46), Петерсен, Арнаутович.

Попередження: Юнузовіч (28), Павлович (67).

Вилучення: Предль (44).

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" знищила "Вердер", Тимощук замінив Мартінеса». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua