вівторок, 12 травня 2015 23:54

"Баварія" перемогла, але у фінал Ліги чемпіонів вийшла "Барселона"

Томас Мюллер забив третій гол "Баварії"

Іспанська "Барселона" вийшла у фінал Ліги чемпіонів, за сумою двох зустрічей обігравши мюнхенську "Баварію". Матч-відповідь, що пройшов 12 травня в Німеччині, завершився з рахунком 3:2 на користь німців (перша гра - 3:0 на користь "Барселони"). Про це повідомляє Reuters.

Рахунок був відкритий в дебюті гри: на сьомій хвилині відзначився центральний захисник "Баварії" Мехді Бенатіа. "Барселона" відповіла на це двома голами бразильського форварда Неймара, який забив на 15-й і 29-й хвилинах.

Після перерви мюнхенцям вдалося зрівняти рахунок і вийти вперед. На кінець години ігрового часу забив польський форвард баварців Роберт Левандовскі, а на 74-й хвилині точним ударом відзначився Томас Мюллер. Незважаючи на поразку, "Барселона" пройшла у фінал завдяки перемозі за сумою двох зустрічей.

В іншому півфіналі грають мадридський "Реал" і туринський "Ювентус". Перший зустріч завершився з рахунком 2:1 на користь італійців, матч-відповідь відбудеться в середу, 13 травня, в Мадриді.

Фінал Ліги чемпіонів - 2014/15 пройде 6 червня на Олімпійському стадіоні в Берліні, повідомляє "Лента".

Ліга чемпіонів

1/2 фіналу

Матч-відповідь

Баварія Німеччина - Барселона Іспанія 3:2 (1:2, 2:0)

Голи: 1:0 - 7 Бенатія, 1:1 - 15 Неймар, 1:2 - 29 Неймар, 2:2 - 59 Левандовскі, 3:2 - 74 Мюллер.

Баварія - Нойер, Боатенг, Бернат, Бенатія, Лам (Роде, 68), Алькантара, Хабі Алонсо, Рафінья, Швайнштайгер (Мартінес, 87), Мюллер (Гьотце, 87), Левандовскі.

Барселона - тер Штеген, Дані Алвес, Бускетс, Піке, Альба, Іньєста (Хаві, 75), Маскерано, Ракітіч (Матьє, 72), Неймар, Мессі, Суарес (Педро, 46).

Попередження: Рафінья (40), Алькантара (45), Ракітіч (64), Левандовскі (76), Хабі Алонсо (81), Роде (84), Педро (85).

Перший матч: 0:3

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" перемогла, але у фінал Ліги чемпіонів вийшла "Барселона"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua