середа, 29 вересня 2021 06:11

"Баварія" не пустила "Динамо" у фінал Ліги чемпіонів

Маріо Баслер забив єдиний гол в Мюнхені. Фото: Gettyimages.com/

29 вересня "Баварія" буде приймати "Динамо" у матчі другого туру Ліги чемпіонів.

У сезоні 19998/99 команди грали між собою у півфіналі Ліги чемпіонів.

Матч у Києві розпочався із забитого м'яча Андрія Шевченка, який хитро виконав штрафний удар. Потім Шевченко оформив дубль. Гості відповіли голом Міхаеля Тарната. Півзахисник гостей забив прямим ударом із метрів 40.

На початку другого тайму Віталій Косовсьикй забив третій гол. Півзахисник розстріляв ворота Олівера Кана із близької відстані.

Чемпіон Німеччини зміг проявити характер. Штефан Еффенберг відквитав один м'яч за 11 хв до завершення гри, а Крістіан Янкер зміг продавити захисників господарів та зрівняти рахунок.

У Мюнхені команда Валерія Лобановського прагнула відігратися. Мала свої моменти на початку гри. Але під кінець тайму забили господарів - Маріо Баслер дальнім ударом влучив в дев'ятку воріт Олександра Шовковського.

У другому таймі гості намагалися спочатку щось змінити, але потім стало зрозуміло, що сил у команди Лобановського переломити хід матчу немає.

Гра "Баварія" - "Динамо" розпочнеться о 22:00. Онлайн-трансляція та звіт про матч читайте на нашому сайті.

У першому турі мюнхенців розгромили "Барселону" - 3:0, а "Динамо" зіграло в нічию із "Бенфікою" -0:0.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" не пустила "Динамо" у фінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua