четвер, 16 травня 2013 09:23

Баскетбол. "Будівельник" розпочав з перемоги фінальну серію Суперліги

"Будівельник" впорався з азовцями. Фото: budivelnyk.ua

Головне протистояння баскетбольного року сьогодні стартувало у Києві. Столичний "Будівельник" в рамках фінальної серії плей-офф приймав на своєму паркеті "Азовмаш".

Початок зустрічі досить потужно провели гості. Маріупольці вже в першій чверті зуміли продемонструвати свій серйозний настрій на гру. Вів за собою партнерів по команді Лінн Грір, якого успішно підтримували Драгичевич і Забірченко. Сплеск активності у вигляді 0:8 дозволив "Азовмашу" вперше в матчі отримати десятиочковий перевага. Завершив чверть влучанням з-за дуги все той же Драгичевич - 9:19.

Вирівняти гру баскетболістам "Будівельника" вдалося вже у другій десятихвилинці. Феноменальну результативність демонстрував Шаленга, який забивав м'ячі на будь-який смак. Кияни помітно додали в боротьбі під щитом. Анісімов отримував можливість не тільки атакувати після пасу, але і грати на добиванні. Мінімально вириватися вперед господарі паркету змогли в кінцівці чверті. Триочковий в кошик "Азовмашу" уклав Цинцадзе.

За аналогічним сценарієм розвивалася і друга половина матчу. Маріупольці провалили початок чверті і відпустили суперника вперед - 9:2. Завалін миттєво відреагував тайм-аутом, після чого Грір і Зайцев повернули інтригу в гру, скоротивши відставання, а в кінцівці десятихвилинки і зовсім подарували "машинобудівельникам" кілька очок запасу. На останню перерву команди вирушили за рахунку 58:59 на користь гостей. "Азовмаш" зберігав невелику перевагу першу половину заключної десятихвилинки. Радульїца просто не помічав опонентів у трисекундній зоні і набирав очки досить впевнено.

Переломними стали останні три хвилини матчу. Спочатку Шаленга і Кіккерт відзначилися двома дальніми кидками, а потім вже Дайнюс поклав у кошик гостей п'ять очок поспіль. Здобутої переваги "Будівельнику" виявилося достатньо для перемоги з рахунком 89:82.

Будівельник - Азовмаш 89:82 (14:24, 28:14, 16:21, 31:23)

Будівельник: Цинцадзе (14 + 4 передачі), Ділейні (17 + 5 підборів), Дроздов (5 + 3 перехоплення), Лайонс (2 + 4 підбори), Анікієнко (2), Шаленга (23 + 5 підборів + 4 передачі), Кіккерт (14 + 5 підборів), Анісімов (7), Горбенко (5), Тищенко (0).

Азовмаш: Грір (26 + 6 передач + 4 втрати), Забірченко (12 + 5 підборів), Кольченко (0), Драгичевич (7 + 5 підборів), Натяжко (3), Радульїца (21 + 8 підборів + 2 блок-шоти ), Зайцев (14), Сліпенчук (0), Луценко (0).

Зараз ви читаєте новину «Баскетбол. "Будівельник" розпочав з перемоги фінальну серію Суперліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua