четвер, 15 листопада 2012 15:23

Єврокубок. "Будівальник" переміг, "Донецьк" і "Азовмаш" зазнали поразок

Цінцадзе був кращим у "Будівельника" ФОТО: bcbudivelnik.com

Київський "Будівельник" у другому матчі групового турніру Єврокубка завдав поразки литовському "Рудупісу" з рахунком 84:57.

Команда Айнарса Багатскіса розпочала зустріч не надто впевнено, проте Георгій Цинцадзе, який став у господарів найрезультативнішим, зумів у другій чверті внести перелом. До того ж, кияни дуже чіпко відіграли в захисті, що і забезпечило їм розгромну різницю в рахунку.

БК "Донецьк" програв стамбульському "Галатасараю" 68:72. Підопічні Беррокаля відпустили суперника в 9-ти очковий відрив перед останньою чвертю і, незважаючи на вдалі атаки з-за дуги, так і не змогли наздогнати турків, у впертій боротьбі програвши другий матч в групі.

Найрезультативнішим у складі гостей став Рамел Каррі - 17 балів.

Поступився і "Азовмаш", але у нього і суперник був найсерйозніший - "Валенсія" з нашим Сергієм Ліщуком. Тим не менш, почали маріупольці дуже впевнено - 23:13 в першій чверті. Далі, щоправда, не склалося.