неділя, 18 вересня 2011 10:39

"Барселона" забила "Осасуні" вісім голів
5

"Барселона" на своєму полі розгромила "Осасуну" з Памплони в матчі чемпіонату Іспанії з футболу.

Зустріч, що пройшла у суботу на "Камп Ноу", завершилася перемогою господарів поля з рахунком 8:0. Тричі в складі "Барселони" відзначився лідер команди Ліонель Мессі. На його рахунку м'ячі на 5-й, 41-й і 79-й хвилинах. Дубль на рахунку Давіда Вільї (34-я і 76-та хвилини).

Крім Мессі та Вільї у складі переможців відзначилися Сеск Фабрегас (на 13-й хвилині) і Хаві (57). Ще один гол Роверсіо на 40-й хвилині відправив у власні ворота.

"Барселона" у трьох матчах чемпіонату Іспанії здобула дві перемоги і ще раз зіграла внічию. Команда займає друге місце в турнірній таблиці після "Валенсії", що йде без втрати очок, пише РИА Новости.

Барселона - Осасуна - 8:0 (5:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Мессі (5), 2:0 - Фабрегас (13), 3:0 - Вілья (34), 4:0 - Роверсіо (40, автогол), 5:0 - Мессі (41), 6 : 0 - Хаві (57), 7:0 - Вілья (76), 8:0 - Мессі (79).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Пуйоль (Максвелл, 54), Абідаль (Адріано, 46), Бускетс, Маскерано, Алькантара, Хаві (Афеллай, 61), Фабрегас, Мессі, Вілья.

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" забила "Осасуні" вісім голів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua