четвер, 12 травня 2011 08:15

"Барселона" утретє поспіль стала чемпіоном Іспанії

"Барселона" достроково стала чемпіоном Іспанії, зігравши у 36-му турі внічию 1:1 з валенсійським "Леванте". Зустріч пройшла 11 травня на стадіоні "Сьюдад де Валенсія".

Рахунок на 28-й хвилині відкрили гості - гол у ворота "Леванте" забив півзахисник Сейду Кейта. Однак до кінця першого тайму господарі змогли відігратися. Автором забитого м'яча став еквадорець Феліпе Кайседо. До кінця матчу рахунок вже не мінявся.

Набране в результаті зустрічі очко дозволило "Барселоні" оформити перемогу в чемпіонаті.

Мадридський "Реал", що займає в таблиці другий рядок, відстає від "Барселони" на шість очок. До кінця чемпіонату залишається два тури, проте навіть якщо мадридцям вдасться надолужити відставання, каталонський клуб залишиться лідером за рахунок перемог в особистих зустрічах, пише Лента.

Таким чином, "Барселона" стала чемпіоном Іспанії утретє поспіль і 21-й раз в історії. На рахунку найтитулованішого іспанського клубу - "Реала" - 31 чемпіонський титул. Третє місце за кількістю перемог в чемпіонаті у мадридського "Атлетико" - 9.

Леванте - Барселона - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - С. Кейта (27), 1:1 - Кайседо (41).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Піке, Абідаль (Фонтас, 62), Бускетс, Маскерано, С. Кейта, Хаві, Афеллай, Мессі, Вілья (Педро, 86).

Попередження: Піке (65), Іборра (68).

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" утретє поспіль стала чемпіоном Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua