четвер, 09 березня 2017 00:18

"Барселона" на очах Шевченка створила диво у Лізі чемпіонів
10

"Барселона" обіграла "Парі Сен-Жермен" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і вийшла до чвертьфіналу турніру.

Зустріч відбулася у Барселоні 8 березня і завершилася перемогою господарів з рахунком 6:1. До 88-ї хв. каталонці вигравали 3:1. Для виходу до наступної стадії їм потрібно було забивати тричі. Дубль оформив Неймар (88-а, 91-а хв.), вирішальний м'яч на 95-й хв. забив Сержі Роберто.

Перший матч завершився перемогою ПСЖ з рахунком 4:0. "Барселона" - перша команда в історії турніру, яка відігралася з 0:4 і вийшла до наступної стадії. На матчі був присутній головний тренер збірної України Андрій Шевченко. Він спостерігав за грою у компанії Деметріо Альбертіні, свого колишнього партнера по "Мілану".

7 березня до чвертьфіналу Ліги чемпіонів вийшли мадридський "Реал" і мюнхенська "Баварія". "Вершкові" вибили з турніру італійський "Наполі", німецька команда - лондонський "Арсенал".

Ліга чемпіонів

1/8 фіналу

Матч-відповідь

"Барселона", Іспанія - ПСЖ, Франція 6:1 (2:0, 4:1)

Голи: 1:0 - 3 Суарес, 2:0 - 40, автогол Курзава, 3:0 - 50, пенальті Мессі, 3:1 - 62 Кавані, 4:1 - 88 Неймар, 5:1 - 90, пенальті Неймар, 6:1 - 90 Сержі Роберто.

Перший матч: 0:4.

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" на очах Шевченка створила диво у Лізі чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua